ارتباط با ما
تبلیغات


دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۲۰:۲۰ ب.ظ
ترافیک نیمه سنگین در آزادراه‌های قزوین- کرج و کرج- تهران
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از ترافیک نیمه سنگین در آزادراه‌های قزوین – کرج و کرج- تهران و همچنین بارش باران در اغلب محورهای استان کرمان و محور یزد- بافق در استان یزد خبر داد.

سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، درمورد‌ آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: در حال حاضر در ورودی کلانشهرها را شاهدیم.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا تصریح کرد: ترافیک در آزادراه قزوین- کرج از ترمینال شهید کلانتری و در ادامه آزادراه کرج – تهران تا محدوده گرمدره نیمه سنگین است.

سرهنگ رحمانی به بارش باران در اکثر محورهای استان کرمان اشاره و بیان داشت : در محور یزد- بافق در استان یزد نیز بارش باران جریان دارد.

وی به انسداد ابتدا و انتهای محور هراز در بازه زمانی ۱۰ صبح تا ۱۷ از تاریخ ۱۶ اردیبهشت تا ۲۵ اردیبهشت پرداخت و گفت: این محور در طی این مدت به علت علمیات راهسازی در طول هفته به جز روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه، جمعه و ایام تعطیل مسدود است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا خاطرنشان کرد: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.


برچسب‌ها: ، ،
آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید