ارتباط با ما
تبلیغات


دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۲۱:۲۰ ب.ظ
احضار فرماندار ملایر و بخشدار جوکار با شکایت مأموران پلیس راه
دادستان عمومی و انقلاب همدان از احضار فرماندار ملایر و بخشدار جوکار به دادستانی همدان در پی شکایت ماموران پلیس راه بخش جوکار خبر داد.

به گزارش خبرنگار قضایی فارس، کامران حمزه دادستان همدان با اعلام این خبر گفت: پرونده مربوط به شکایت ماموران پلیس راه بخش جوکار از فرماندار ملایر و بخشدار جوکار دیروز به دست ما رسیده و متهمان پرونده احضار شدهاند و باید به مرجع قضایی مراجعه کنند.

دادستان همدان در تشریح این پرونده گفت: بنا به گزارش تنظیم شده، راننده خودرو حامل فرماندار ملایر و بخشدار جوکار به علت سرعت بالا با اعلام ایست مامور پلیس راه بخش جوکار مواجه می‌شود و پس از توقف، همین موضوع موجب بحث میان طرفین شده است.

وی افزود: پس از آن بخشدار جوکار پشت فرمان می‌نشیند و بدون توجه به فرمان ایست ماموران اقدام به حرکت می کند، یکی از ماموران نیز با انداختن خود روی کاپوت ماشین، مانع حرکت وسیله نقلیه می‌شود که در این بین به دلیل حرکت خودرو دچار مصدومیت جزیی شده است.

حمزه تصریح کرد: پزشکی قانونی نیز صدمات وارده را تایید کرده و به دنبال شکایت مامور، فرماندار ملایر، بخشدار جوکار و راننده همراه احضار شده‌اند و پرونده در حال رسیدگی است.

دادستان ملایر هم با اعلام اینکه پرونده به جهت رسیدگی به مرکز استان ارسال شده است گفت: با اعلام موضوع به رییس حوزه قضایی بخش جوکار طرفین جهت مصالحه دعوت شدند اما مصالحه‌ای صورت

نگرفته و پرونده در حال رسیدگی است.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید