ارتباط با ما
تبلیغات


دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۲۳:۲۰ ب.ظ
کیفرخواست پرونده ریخته‌گران با ۴۶ متهم به دادگاه رفته است
سخنگوی قوه قضائیه درباره آخرین وضعیت پرونده ریخته‌گران گفت: کیفرخواست این پرونده با ۴۶ متهم به دادگاه رفته و کیفرخواست دادگاه به وکلا و متهمان اعلام شده است.

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای در صد و دوازدهمین نشست خبری خود با رسانه، در مورد آخرین وضعیت پرونده ریخته‌گران گفت: کیفرخواست این پرونده با ۴۶ متهم به دادگاه رفته و این کیفرخواست از طرف دادگاه به وکلا و متهمین اعلام شده است و آنها منتظر اعلام زمان دفاع برای حضور در دادگاه هستند.

اژه‌ای درباره آخرین وضعیت پرونده ثامن‌الحجج هم گفت: یک میلیون و ۲۴۴ هزار حساب بانکی مربوط به این پرونده تعیین تکلیف کامل شده که بر همین اساس ۹ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان پرداخت و ۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان هم باقی مانده ضمن اینکه حدود ۲ هزار میلیارد تومان هم تعهد صورت گرفته و برای پرداخت آن زمان تعیین شده است.

وی در توضیح بیشتر این موضوع تصریح کرد: افرادی که بین ۳۰۰ میلیون تومان یا بالاتر از این مبلغ پول در این مؤسسه داشته‌اند و حاضر به واگذاری بوده‌اند ۳۵ میلیون نقد گرفته و مابقی پول خود را براساس ترتیبات صورت گرفته دریافت می‌کنند ضمن اینکه اموالی هم در این خصوص شناسایی و قرار است در هفته‌های آتی به مزایده گذاشته شود.

سخنگوی قوه قضاییه درباره آخرین اقدامات مرکز ارتباطات مردمی قوه قضاییه مربوط به فروردین‌ماه سال جاری گفت: در این ماه بیش از ۱۱۶ هزار و ۱۱۰ مورد خدمت اعم از تلفن گویا و وب به مردم شده است.

وی تصریح کرد: از این میزان اعلام شده ۶۲ هزار تماس از طریق تلفن گویا و ۱۰۴ هزار تماس هم از طریق وب بوده است. ضمن اینکه از همین میزان ۱۱۶ هزار و ۱۱۰ مورد هم ۳۰ هزار مورد مربوط به مهریه و مسائل  و حواشی مبتلا به آن بوده است.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید