ارتباط با ما
تبلیغات


سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۰۵:۴۰ ق.ظ
اتفاق خاصی در پرونده صندوق ذخیره هنوز نیافتاده است
سخنگوی قوه قضاییه در خصوص آخرین وضعیت پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: اتفاق خاصی در این خصوص رخ نداده چون این موضوع با پرونده بانک سرمایه مرتبط است باید در یک مسیر دنبال شود.

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس، غلامحسین محسنی اژه‌ای در یکصد و دوازهمین نشست رسانه‌‌ای خود با اصحاب رسانه در پاسخ به سوالی در خصوص آخرین وضعیت پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: اتفاق خاصی در این خصوص رخ نداده چون این موضوع با پرونده بانک سرمایه مرتبط است باید در یک مسیر دنبال شود ضمن اینکه قول ابربدهکاران بانک سرمایه تا پایان اردیبهشت است.

وی در پاسخ به سوال دیگری در باره آخرین وضعیت پرونده واگذاری املاک شهرداری تصریح کرد: هنوز این پرونده به دادگاه نرفته و در مرحله دادسرا است و حکمی هم در این خصوص صادر نشده است.

اژه‌ای درمورد فرار برخی افراد و متهمین از کشور که برخی اتهامات درخصوص آنها وجود دارد گفت: یا شکایت درخصوص پرونده‌ها دیر انجام می‌شود یا گزارش اعلامی به دستگاه قضا دیرتر می‌رسد به همین دلیل برخی افراد قبل از اینکه دستگاه قضایی دستش به آنها برسد و آنها را ممنوع الخروج کند از نحوه ممنوع الخروجی خود مطلع شده و از کشور متواری می‌شوند.

سخنگوی قوه قضاییه در مورد آخرین وضعیت پرونده کرسنت هم گفت: اتفاق خاصی در این خصوص رخ نداده و این پرونده براساس اعلام ماده ۴۷۷ در حال پیگیری است.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید