ارتباط با ما
تبلیغات


سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ | ۲۳:۴۴ ب.ظ
پایان مرگبار دوستی چند ساعته زن جوان با چند پسر + تصاویر
زن جوان چند ساعت پس از سوار شدن بر خودروی چند پسر جوان بر اثر ضربات چاقو به کام مرگ فرو رفت.

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا؛ساعت ۷:۳۰ صبح روز ششم مرداد ماه جاری مأموران کلانتری ۱۰۱ تجریش در تماس با قاضی مرادی؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت خبر قتل زن جوانی به نام بهار را اعلام کردند.

بنابر اظهارات مأموران، مقتول ساعت ۲۳:۴۰ پنجم مرداد ماهاز سوی سرنشینان یک دستگاه پژو ۲۰۶ سفیدرنگ در خیابان اندرزگو، خیابان وطن‌پور با ضربات چاقو مجروح شده و سرنشینان خودرو پس از رها کردن پیکر نیمه‌جان بهار از محل متواری شده بودند، در نهایت بهار پس از انتقال به بیمارستان شهدای تجریش بر اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده بود.

دقایقی بعد از اعلام خبر، بازپرس امور جنایی تهران به همراه اکیپ تشخیص هویت در صحنه جرم حاضر شده و مشغول تحقیقات درباره این پرونده شدند.

در ادامه همزمان با انتقال جسد مقتول به پزشکی قانونی، تحقیقات برای شناسایی و بازداشت متهمان فراری آغاز شد و کارآگاهان در بررسی دوربینهای مداربسته محل حادثه موفق به شناسایی خودرو ۲۰۶ شده و صاحب خودرو به نام شاهین را بازداشت کردند.

شاهین در اظهارات اولیه پرده از قتل بهار برداشت و سه پسر دیگر به نامهای مبین، فرهاد و کامران را همدست خود معرفی کرد که مأموران موفق به بازداشت این سه نفر شدند.

هر چهار متهم این پرونده پیش از ظهر امروز به شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران منتقل شدند.

طی تحقیقات از این متهمان مشخص شد مبین به همراه شاهین،‌ فرهاد و کامران ساعت هشت شب ششم مرداد ماه، بهار را در خیابان اندرزگو سوار بر خودروی ۲۰۶ کرده و به قصد دوستی و ارتباط با وی، در خیابان مشغول گشت‌وگذار شده‌ بودند.

مبین نیز در اظهارت اولیه مدعی شد زمانیکه دوستان وی در یک کوچه در خیابان اندرزگو از خودرو پیاده شده و وی با بهار تنها بوده است، بهار قصد گرفتن پولش از وی را داشته و داخل خودرو سر و صدا کرده است که وی مجبور شده بهار را با چاقو مورد هدف قرار دهد.

سرانجام هر چهار متهم پرونده با دستور قاضی مرادی بازداشت شدند و برای ادامه تحقیقات در اختیار مأموران اداره آگاهی قرار گرفتند.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید