ارتباط با ما
تبلیغات


پنج شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ | ۲۳:۲۶ ب.ظ
حمله توپخانه ارتش صهیونیستی به نوار غزه
توپخانه ارتش صهیونیستی سه شنبه یک پایگاه مقاومت فلسطین در شمال نوار غزه را هدف قرار داد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، توپخانه ارتش صهیونیستی سه شنبه یک پایگاه مقاومت را در شمال نوار غزه هدف قرار داد که این حمله خسارت های جانی و مادی در بر نداشت.

اما العالم گزارش داد هواپیماهای اسرائیلی اقدام به بمباران چند منطقه در نوار غزه کردند که در نتیجه این حمله، پنج نفر در شهر غزه زخمی شدند که حال یکی از زخمی شدگان وخیم گزارش می شود.

این حمله به بهانه شلیک یک فروند موشک از باریکه غزه به سمت عسقلان در مجاورت این منطقه صورت گرفت.

رژیم صهیونیستی شامگاه امروز سه شنبه از شلیک یک فروند موشک از باریکه غزه به سمت شهر عسقلان در جنوب اراضی اشغالی سال ۱۹۴۸ فلسطین خبر داده و اعلام کرده بود که نظامیان صهیونیست در حال جستجوی منطقه برای پیدا کردن بقایای این موشک هستند.

در همین راستا، سخنگوی ارتش صهیونیستی مدعی شد که این موشک به منطقه خالی از سکنه در شهر عسقلان اصابت کرده و خسارت های جانی و مادی به دنبال نداشته است.

گفتنی است که با وجود استقرار سامانه ضد موشکی “گنبد آهنین” در مناطق مختلف فلسطین اشغالی از جمله عسقلان در نقب غربی به منظور مقابله با موشک های کوتاه برد شلیک شده از نوار غزه، برخی از این موشک ها به داخل اراضی اشغالی سال ۴۸ اصابت می کنند و در برخی موارد ارتش صهیونیستی این عملیات ها را بهانه ای برای انجام بمباران های هوایی علیه باریکه غزه قرار می دهد.


برچسب‌ها: ، ،
آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید