ارتباط با ما
تبلیغات


جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۶:۰۹ ب.ظ
وضعیت انتخابات شورای شهر مینودشت همچنان بلاتکلیف مانده است
عضو هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها با بیان اینکه همچنان وضعیت انتخابات شورای شهر مینودشت بلاتکلیف مانده است، گفت: هنوز انتخابات شورای شهر مینو دشت تایید نشده است.

محمدجواد کولیوند در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص جلسات هیات نظارت بر انتخابات شوراها، اظهار داشت: هیات نظارت بر انتخابات شوراها جلسات خود را برگزار می‌کند و هماهنگی لازم با وزارت کشور و اقداماتی که در استان ها و شهرستان ها باید انجام شود، در هیات نظارت پیگری می شود تا به جمع بندی برسیم.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افراد اگر در خصوص انتخابات شوراها شکایتی داشته باشند باید به محاکم قضائی یا دیوان عدالت اداری مراجعه کنند، بیان کرد: هیات نظارت راجع به تصمیماتی که تایید صحت انتخابات شوراها را مورد بررسی قرار می دهیم.

وی افرود: برخی حوزه‌ها که هیات نظارت استان آن‌ها پیشنهاد رسیدگی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای آن حوزه‌ها مانند کهریزک، باقرشهر، مینو دشت و آبادان را مطرح کرده بودند، تصمیم گیری کرده‌ایم و باید پیگیری کنیم تا جمع بندی شود.

کولیوند با بیان اینکه همچنان وضعیت انتخابات شورای شهر مینودشت بلاتکلیف مانده است، متذکر شد: هنوز انتخابات شورای شهر مینو دشت تایید نشده است، بحث ابطال انتخابات این حوزه در هیات مرکزی مطرح بود و ما در آخرین جلسه راجع به مینو دشت مبنا را بر آمار جمعیت کشور قرار دادیم.

عضو هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها ادامه داد: بر اساس فرمول هیات مرکزی در صورت مشارکت بیش از ۱۲۵ درصد از واجدین شرایط، انتخابات آن حوزه ابطال می‌شود و باید برای آن تصمیم گیری شود و تنها این حوزه باقی مانده است./


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید