ارتباط با ما
تبلیغات


جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۶:۳۰ ب.ظ
کشف ۳۰۶ بطری مشروبات الکلی در یکی از باربری‌های مشهد
جانشین سرپرست دادسرای انقلاب مشهد از کشف ۳۰۶ بطری مشروبات الکلی در یکی از باربری ها در مشهد خبر داد.
قاضی مهدی خدابخشی جانشین سرپرست دادسرای انقلاب در گفت‎وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، از کشف ۳۰۶ بطری مشروبات الکلی در یکی از باربری ها در مشهد خبر داد.

خدابخشی افزود: ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس خراسان رضوی اوایل مرداد ماه در پی رصدهای اطلاعاتی به اخباری دست یافتند که نشان می داد افرادی قصد دارند یک محموله مشروبات الکلی را از بار یک تریلی در یکی از باربری ها تخلیه و تحویل صاحب بار دهند.

وی تصریح کرد: با به دست آمدن این سرنخ ماموران وارد عمل شدن و تریلی مورد نظر را در یکی از باربری های مشهد توقیف و راننده و شاگردش و دو نفر از کارمندان این باربری را دستگیر کردند.

خدابخشی ادامه داد: متهمان در بازجویی ها صاحب بار را که از متهمان سابقه دار است تا کنون به اتهام نزاع، قاچاق مواد مخدر و مشروبات الکلی به زندان رفته است را در بلوار هاشمیه دستگیر کردند.

جانشین سرپرست دادسرای انقلاب مشهد افزود: در این ماموریت از قسمت بار تریلی تعداد ۳۰۶ بطری انواع مشروبات الکلی خارجی کشف کردند.

وی عنوان کرد: طبق بررسی های انجام شده صاحب این محموله از تهران بارگیری و با تبانی با باربری قرار بوده محموله مورد نظر را نیمه شب تخلیه و تحویل این متهم دهند.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید