ارتباط با ما
تبلیغات


جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۶:۳۲ ب.ظ
آخرین وضعیت پرونده قاچاقچی بین‌المللی معروف به قورباغه مکران
حجت‌الاسلام والمسلمین حمیدی رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: پرونده قاچاقچی بین‌‏المللی در مرحله دادسرا است و هنوز کیفرخواست آن صادر نشده است.
حجت‌الاسلام والمسلمین «ابراهیم حمیدی» رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، در ارتباط با آخرین وضعیت پرونده قاچاقچی بین‌المللی معروف به «قورباغه مکران»، اظهار کرد: پرونده در دادسرای مرکز استان در حال رسیدگی است.

وی ادامه داد: در حال تکمیل تحقیقات هستیم و پرونده در مرحله دادسرا است.

گفتنی است؛ چندی پیش حجت الاسلام والمسلمین موحدی راد دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان از احتمال صدور کیفرخواست این پرونده در آینده‎ای نزدیک خبر داده بود اما به نظر می‎رسد با توجه به اینکه در رابطه با این پرونده یک متهم دیگر دستگیر شد هنوز تحقیقات تکمیلی درخصوص پرونده مذکور به اتمام نرسیده است.

به گفته رئیس پلیس استان سیستان و بلوچستان از متهم ۱۰۰ خانه در شهرهای زاهدان، دیلگان، زابل، تهران، البرز، مشهد  و غرب کشور به ارزش ۲۰ میلیارد تومان کشف شد. همچنین در حساب بانکی و خانه بزرگترین قاچاقچی مواد مخدر کشور ۱۵ میلیارد پول وجود داشت. برای مشاهده جزئیات خبر اینجا کلیک کنید.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید