ارتباط با ما
تبلیغات


شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۶:۲۸ ب.ظ
اختصاص شعبه ویژه به منظور رسیدگی به دعاوی حوزه ثبت و اختراعات
پوریانی از مختومه شدن حدود ۲۲۲ پرونده حقوقی در حوزه ثبت علائم و اختراعات در مجتمع قضایی شهید بهشتی خبر داد و گفت: پرونده‌های کیفری مربوط به ثبت علائم و اختراعات در مجتمع شهید قدوسی مورد رسیدگی قرار می‎گیرند و صلاحیت این شعبه کشوری است.

عباس پوریانی رئیس کل محاکم تهران در گفت‎وگو با خبرنگارگروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، با اشاره به اهمیت رسیدگی به پرونده‎های حقوقی با موضوع ثبت علائم و اختراعات اظهار کرد: رسیدگی به دعاوی حقوقی در این دست پرونده‏ها در شعبه سوم دادگاه عمومی حقوقی تهران ( مجتمع شهید بهشتی) صورت می‎گیرد که در این راستا احکام متعددی به صورت ماهانه صادر و به مرحله اجرا گذاشته می‌‏شود.

وی با اشاره به مختومه شدن حدود ۲۲۲ پرونده حقوقی در حوزه ثبت علائم و اختراعات اظهار کرد: پرونده های کیفری مربوط به ثبت علائم و اختراعات در مجتمع شهید قدوسیمورد رسیدگی قرار می‎گیرند که صلاحیت این شعبه کشوری است به این معنا تمامی پرونده های کیفری در حوزه ثبت علائم و اختراعات در این شعبه مورد رسیدگی قرار می گیرد.

پوریانی در پایان با تاکید بر ضرورت حمایت از محصولات فکری خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت این موضوع قضات رسیدگی کننده به این دست جرائم و پرونده‌ها باید از اطلاعات و تخصص کافی در این حوزه برخوردار باشند.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید