ارتباط با ما
تبلیغات


شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۶:۵۲ ب.ظ
شهادت شهید حججی بازتاب طبیعت آرمانگرای یک جوان مسلمان متدین ارزشی
وزیر پیشنهادی دولت دوازدهم با اشاره به اینکه شهادت شهید حججی بازتاب طبیعت آرمانگرای یک جوان مسلمان متدین ارزشی در مقابل رفتار ضد انسانی است، تاکید کرد: ایران مبارزه با تروریسم را بدون تزلزلی دنبال می کند

سید محمود علوی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درخصوص شهادت محسن حججی توسط تکفیری های داعش، گفت: داعش آمیزه ای از جنایت، خشونت، وحشی گری و اعمال ضدانسانی است که نیروی فداکار ایرانی که در راه آرمان های انقلاب مجاهدت می کرد را به شهادت رساند.

وزیر پیشنهادی اطلاعات دولت دوازدهم، افزود: شهید حججی با احساس جانبخشی به دست داعش اسیر، اما با عزت نفس مسیر خود را حفظ کردو فداکاری خود را در عمل نشان داد لذا در نهایت به آرزوی خود یعنی شهادت رسید. شهادت ایشان بازتاب طبیعت شهادت طلبانه و آرمانگرای یک جوان مسلمان، متدین، ارزشی و حزب اللهی در مقابل رفتار وحشیانه افراد از خدا بی خبر و ضدانسانی است.

متهم کردن جمهوری اسلامی ایران به حمایت از تروریسم بازی با کلمات است

وی تصریح کرد: شهادت شهید حججی این پیام را همانند سایر شهدای عرصه مبارزه با تروریسم به جهان مخابره کردند که متهم کردن جمهوری اسلامی ایران به حمایت از تروریسم بازی با کلمات است. جمهوری اسلامی ایران خود قربانی تروریسم بوده و در خط مقدم مبارزه با تروریسم قرار گرفته است، لذا این اتهامات نمی تواند جمهوری اسلامی را از این راه باز دارد.

وزیر پیشنهادی اطلاعات دولت دوازدهم تاکید کرد: دولت جمهوری اسلامی ایران با قدرت و قاطعیت با تروریسم مبارزه خواهد کرد و همواره تروریسم را محکوم می کند، لذا مبارزه با تروریسم را سرسختانه و بدون تزلزلی دنبال می کند./


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید