ارتباط با ما
تبلیغات


سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۴:۵۴ ب.ظ
ممانعت صهیونیست‌ها از مداوای جوان فلسطینی در داخل بیمارستان و شهادت وی
سربازان صهیونیست پس از ورود به یک مرکز درمانی در قدس اشغالی و تلاش بی‌ثمر برای دستگیری یک جوان مجروح فلسطینی، با ممانعت از درمان وی، باعث شهادتش شدند

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، این روزها تصاویر جدیدی در شبکه‌های اجتماعی از برخورد غیرانسانی سربازان رژیم صهیونیستی با کادر درمانی یک بیمارستان فلسطینی منتشر شده است.

این تصاویر مربوط به روز جمعه ۳۰ تیر ماه، حدود ساعت ۴ و نیم عصر است که ده‌ها افسر صهیونیست وارد بیمارستان «المکاسد» شده‌اند تا یک جوان فلسطینی که هدف گلوله قرار گرفته بود را دستگیر کنند.

این جوان ۲۰ ساله «محمد ابوغنام» نام داشت.

سربازان صهیونیست پس از ورود به حیاط بیمارستان، با جوانان و نگهبانان بیمارستان مواجه شدند که قصد داشتند مانع از دستگیری ابوغنام شوند. سربازان هم به سمت آنها گلوله پلاستیکی شلیک و نارنجک‌های صوتی پرتاب کردند. سپس حدود نیمی از سربازان وارد بیمارستان شدند و نقاط مختلف این مرکز درمانی را برای یافتن وی جستجو کردند.


کادر درمانی در حالی که کیسه خون و کپسول اکسیژن ابوغنام را در دست داشتند، برای انتقال وی به داخل آسانسور اصرار می‌کنند ولی نظامیان با اعمال زور، مانع از انتقال بیمار به سمت اتاق عمل شدند.
سربازان با دیدن برانکارد حامل ابوغنام، با زور مانع از ورود برانکارد به داخل آسانسور و انتقال این جوان به سمت اتاق عمل جراحی می‌شوند.

در همین اثناء یکی از پزشکان حاضر در صحنه متوجه وخامت وضع جسمانی محمد می‌شود و این جوان با سرعت برای عملیات احیا به اتاق عکس‌برداری منتقل می‌شود ولی دیگر دیر شده و تلاش کادر درمانی برای نجات وی بی‌ثمر ماند.


برچسب‌ها: ، ،
آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید