ارتباط با ما
تبلیغات


سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۷:۲۴ ب.ظ
توجیه اشغالگری اسرائیل با عملیات تروریستی اسپانیا و گوشت خوک!
نماینده پارلمان رژیم صهیونیستی با مرتبط دانستن عملیات‌های تروریستی در اسپانیا با مصرف گوشت خوک، انتقادات از اشغالگری اسرائیل را به سخره گرفت.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «اورن هازان» نماینده پارلمان رژیم صهیونیستی «کنست» با استفاده ابزاری از حملات تروریستی گروه داعش در اسپانیا، تلاش کرد با استهزاء مخالفان اسرائیل، اشغالگری را توجیه کند.

هازان در توئیتر خود با لحن تمسخرآمیزی نوشت: «یهودیان اسپانیا، اگر دلیل تروریسم (عملیات‌های استشهادی) در اسرائیل، اشغالگری است، پس دلیل آنها برای شما (حملات تروریستی در اسپانیا) گوشت خوک است!»

وی سپس در ادامه با توهین به فعالان و سازمان‌های بین‌المللی که با اشغالگری رژیم صهیونیستی مخالفت می‌کنند، به تشریح این توئیت تمسخرآمیز خود پرداخت: «به تمام افراد نادانی که نمی‌خواهند درک کنند، می‌گویم؛ سرزنش کردن گوشت خوک بخاطر عملیات تروریستی در اسپانیا، مانند این است که اشغالگری اسرائیل را عامل عملیات‌های استشهادی بدانیم».

این نماینده کنست در پایان ضمن درخواست برای ازبین بردن تمام کسانی که در فلسطین اشغالی عملیات استشهادی می‌کنند، گفت: «تروریسم باید نابود شود، نه اینکه برایش بهانه بیاوریم».

پنجشنبه قبل یک تیم تروریستی ۱۲ نفره از داعش، در دو شهر «بارسلونا» و «کمبریلز» واقع در اسپانیا عملیات تروریستی انجام داده که منجر به کشته شدن حداقل ۱۵ نفر و زخمی شدن بیش از ۱۳۰ نفر شد.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید