ارتباط با ما
تبلیغات


سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۷:۳۰ ب.ظ
آغاز پلمب بیش از چهار هزار چاه آب غیر مجاز در استان اصفهان
دادستان عمومی و انقلاب اصفهان از وجود بیش از چهار هزار چاه آب غیر مجاز در استان اصفهان خبر داد و گفت:پیگیری انسداد و پلمب چاه های آب غیر مجاز در دستور کار دادستانی اصفهان قرار گرفته است.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی دادستانی کل کشور، حسن رحیمی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: با توجه به بخشنامه دادستانی کل کشور در خصوص انسداد چاه های غیرمجاز آبی و نظر به اینکه تداوم وجود این چاه ها در کنار پدیده خشکسالی ضربه مهلکی به سفره های آب زیرمینی خواهد زد، پیگیری این موضوع در دستور کار جدی دادستانی اصفهان قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه پلمپ چاه های غیر مجاز از مرکز استان آغاز شده است افزود: پلمپ چاه های غیر مجاز دارای منفعت عمومی است و در صورت عدم برخورد مناسب با چاه های فاقد مجوز قانونی برداشت، به مرور و با کاهش سطح آب های زیرزمینی شاهد از دست رفتن کشاورزی سایر کشاورزان نیز خواهیم بود.

رحیمی در پایان ضمن تأکید بر اینکه دادستانی در این موضوع در کنار کشاورزان و نه در مقابل آنهاست از دستگاه های متولی در این خصوص خواست با در نظر گرفتن شرایط و اولویت ها نسبت به پلمپ چاه های غیرمجاز اقدام کنند.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید