ارتباط با ما
تبلیغات


یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ | ۰۹:۴۱ ق.ظ
دوره آمادگی آزمون وکالت و قضاوت:
برای آمادگی در آزمون وکالت و قضاوت کدام کلاس را شرکت کنیم؟
در این رقابت سنگین تنها کسانی پیروز خواهند شد که علاوه بر مطالعه و کوشش بسیار، از روش های صحیح مطالعه و مدیریت زمان نیز بهره برده باشند. در اینجاست که اهمیت شرکت در کلاس های آمادگی برای آزمون های وکالت یا قضاوت آشکار می گردد.

گروه علمی کافه حقوق: در سال های اخیر گسترش امکانات آموزش عالی و افزایش تعداد دانشجویان در رشته های مختلف دانشگاهی، شرایط را برای شرکت در برخی آزمون های ورودی سخت نموده است. رشته پر متقاضی حقوق نیز از این امر مستثنی نیست. افزایش روزافزون تعداد فارغ التحصیلان در این رشته موجب شده تا هر روز تقاضا برای شرکت در آزمون های ورودی به شغل وکالت یا قضاوت بیشتر گردد.

این تمایل گسترده در میان حقوقی ها سبب شده تا فضای آزمون های وکالت یا قضاوت به شدت رقابتی شده و در این رقابت سنگین تنها کسانی پیروز خواهند شد که علاوه بر مطالعه و کوشش بسیار، از روش های صحیح مطالعه و مدیریت زمان نیز بهره برده باشند. در اینجاست که  اهمیت شرکت در کلاس های آمادگی برای آزمون های وکالت یا قضاوت آشکار می گردد. دوره آمادگی آزمون وکالت و قضاوت که سوی سازمان بسیج حقوقدانان برگزار می گردد یکی از همین کلاس هاست. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید.

 


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید