ارتباط با ما
تبلیغات


یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ | ۲۳:۴۶ ب.ظ
انهدام باند سارقان سریالی با هزار و ۵۰۰ فقره سابقه سرقت
رئیس کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس فاتب صبح امروز از انهدام باند سارقان سریالی و حرفه‌ای خودرو و لوازم آن و مقادیر بسیار اموال مسروقه و اقرار آنان به ۱۵۰۰ فقره سرقت لوازم خودرو خبر داد.

به گزارش خبرنگار حوادث فارس، سرهنگ محمد قربان منصوری بیان داشت: در پی وقوع سرقت های سریالی لوازم و محتویات خودرو در سطح حوزه در چندین هفته گذشته توسط سه نفر به وسیله یک دستگاه خودرو مزدا ۳ نقره ای رنگ عوامل گشت خودرویی این یگان حین گشت زنی در خیابان امین خودرو مورد نظر را مشاهده کردند.

وی افزود: سارقان با مشاهده ماموران اقدام به فرار نمودند که در پی تعقیب و گریز خودرو متهمان به علت سرعت زیاد و عدم توانایی در کنترل آن با درخت و یک دستگاه خودرو پژو پارس برخورد و خودرو آنان متوقف که بلافاصله ۳ نفر از خودرو پیاده و اقدام به فرارکردند.

رئیس کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس با اشاره به اینکه در تعقیب و گریز انجام شده دو نفر از متهمان دستگیر شدند، بیان داشت:با استعلام از مرکز پیام مشخص شد خودرو مزدا دارای سابقه سرقت از کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس می باشد و در بازرسی از خودرو ۲ عدد ساب باکس به مارک های پایونیر و جی بی ال و یک جفت تیوتر کشف شد.

وی عنوان داشت: در تحقیقات انجام شده متهمان در ابتدا به قصد فریب ماموران حرفهای ضد نقیض می زدند و بیان می داشتند که ما سارق نیستیم و خودرو متعلق به فردی فراری است.

سرهنگ منصوری گفت: با استفاده از شیوه و شگرد و ترفندهای خاص پلیسی متهم ردیف اول ع.س بیان داشت تا کنون ۶۰۰ فقره سرقت لوازم خودرو و دو فقره سرقت خودرو انجام داده ام.

وی بیان داشت: متهم ردیف دوم ب.س بیان داشت تا کنون دو فقره سرقت خودرو و ۴۰۰ فقره سرقت لوازم خودرو را در دو ماه گذشته در محدوده خاک سفید انجام داده ام و همدست دیگرمان ع.گربه است.

رئیس کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس با اشاره به اینکه سومین متهم در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر و در بازرسی از منزل وی یک عدد ضبط، دو عدد میلنگ نو ، چهار دست لنت خودرو نو ، کشف شد.

وی با اشاره به اینکه در بازرسی از منزل متهم ردیف دوم از داخل انباری منزلش ۵۷ قطعه لوازم مختلف خودرو کشف شد،گفت: متهم ردیف سوم دستگیر و به کلانتری انتقال داده شد و در بازجویی صورت گرفته به بیش از ۵۰۰ فقره سرقت اعتراف کرد.

سرهنگ منصوری عنوان داشت: تاکنونده ها مالباخته به کلانتری مراجعه و اموال مسروقه کشف شده از سارقان را مورد شناسایی قرار دادند و نسبت به سارقان اعلام شکایت کرده اند.

وی بیان داشت: در این خصوص پرونده ای تشکیل و به همراه متهمان و اموال مکشوفه پس از اخذ دستور قضایی جهت شناسایی دیگر شکات تحویل پلیس آگاهی پایگاه چهارم فاتب شد.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید