ارتباط با ما
تبلیغات


یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ | ۲۳:۴۷ ب.ظ
تمرکز بر باندهای سازمان یافته و حضور در مبادی رسمی، اولویت‌های ناجا
جانشین فرمانده ناجا، تمرکز بر باندهای بزرگ و سازمان یافته ، اشرافیت اطلاعاتی و حضور در مبادی رسمی را از اولویت های نیروی انتظامی در بحث مبارزه با قاچاق عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار اسکندر مومنی در حاشیه بازدید از نمایشگاه کشفیات کالای قاچاق گفت: در امر مبارزه همه جانبه با پدیده قاچاق، باید برای افرادی که می خواهند تجارت کنند مسیر را تسهیل کرد و در مقابل هزینه جرم را برای قاچاقچیان بالا برد.

وی افزود: اولویت نیروی انتظامی در بحث قاچاق کالا در سال جاری تمرکز بر باندهای بزرگ و سازمان یافته، اشرافیت اطلاعاتی و کنترل و حضور پلیس در مبادی رسمی است که در این زمینه همکاری بسیار خوبی بین نیروی انتظامی و گمرک وجود دارد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری تا کنون ۳۵۱ تن مواد مخدر در کشور کشف شده است، اذعان داشت: از این مقدار مواد حدود ۲۰۰ تن در سه استان سیستان و بلوچستان،کرمان و هرمزگان کشف شده است، لذا کشفیات زمانی اثرگذار است که بازدارندگی افزایش یافته و جرم و مجازات متناسب هم باشند.

سردار مومنی اظهار داشت: تمرکز ما در بحث مبارزه با مواد مخدر بر باندهای بزرگ و کنترل مرزها است که در این زمینه باید خانواده ها و نهادهای فرهنگ ساز همکاری کنند تا یک بازدارندگی درونی ایجاد شود.

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به کاهش جرایم مهم و شاخص های امنیتی در استان هرمزگان،خاطر نشان کرد: در پنج ماهه اول امسال در کل کشور ۱۴هزار میلیارد ریال انواع کالای قاچاق کشف شده که از این مقدار کشفیات حدود دو هزار میلیارد ریال مربوط به استان هرمزگان است.


برچسب‌ها: ، ،
آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید