ارتباط با ما
تبلیغات


یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶ | ۲۳:۲۶ ب.ظ
پلیس مظهر اقتدار است
مدیرعامل خبرگزاری فارس با بیان این مطلب که پلیس در منظر نظام و مردم کشور مظهر اقتدار است، از همکاری خبرگزاری فارس برای انتقال هر چه بهتر احساس امنیت با اطلاعات دقیق، صحیح و به موقع پلیس خبر داد.

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، سیدنظام‌الدین موسوی مدیرعامل خبرگزاری فارس در جریان بازدید سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت از خبرگزاری فارس، با تبریک هفته ناجا و تشکر از حضور فرماندهی انتظامی تهران بزرگ اظهار داشت: جایگاه پلیس در نظام و همچنین مردم، مظهر اقتدار است که امیدواریم این اقتدار تداوم پیدا کند. 

مدیرعامل خبرگزاری فارس به تعداد مأموران پلیس نسبت به تعداد جمعیت ایران و در مقایسه با آمار کشورهای دیگر اشاره و تصریح کرد: تنوع مأموریتی نیروی انتظامی از یک سو و موقعیت سیاسی و جغرافیایی کشور با توجه به وضعیت مرزها و کشورهای همسایه و دشمنی‌هایی که وجود دارد از سوی دیگر، تلاش و فداکاری مجموعه نیروهای مسلح و به خصوص نیروی انتظامی را بیش از پیش مشهود می‌سازد.

وی به مجموعه مأموریت‌های نیروی انتظامی پرداخت و گفت: در خیلی از مأموریت ها عملکرد مأموران ناجا به یک نوعی گمنام مانده و نمود پیدا نمی‌کند که ما از همین جا به مجموعه مأموران ناجا که در جای جای کشور تلاش می‌کنند خدا قوت می‌گوییم.

موسوی، مجموعه خبرگزاری فارس را کمک‌کار پلیس معرفی کرد و گفت: خوشبختانه در ادوار گذشته و با حضور رؤسای قبلی پلیس تهران نیز امنیت برقرار بوده است، اما امیدواریم با حضور شما، پلیس تهران در حوزه فرهنگسازی بیشتر تلاش کرده تا بتوان احساس امنیت را با اطلاع‌رسانی دقیق، سریع و به موقع پلیس بیش از پیش در جامعه احساس کرد.


برچسب‌ها: ، ،
آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید