ارتباط با ما
تبلیغات


دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ | ۲۳:۲۶ ب.ظ
کمک مؤثر همیاران پلیس در کاهش سوانح رانندگی
فرمانده نیروی انتظامی گفت: کمک همیاران پلیس در کاهش سوانح رانندگی مؤثر بوده است و ارتقای آموزش‌ها می‌تواند موجب آرامش و امنیت بیشتر در جاده‌ها و شهرها شود.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در همایش ملی طلایه داران فرهنگ ترافیک، اظهار داشت: هفته نیروی انتظامی با شعار «پلیس برای امنیت، امنیت برای همه» کار خود را آغاز کرده است.

وی ادامه داد: یکی از بزرگترین نعمت‌های الهی، نعمت امنیت است و در این راستا اقداماتی برای ارتقای فرهنگ ترافیک و کاهش جان‌باختگان تصادفات صورت گرفته است و دستگاه‌های مختلف، پلیس را یاری کرده‌اند.

سردار اشتری اضافه کرد: کمک همیاران پلیس هم در کاهش این سوانح موثر بوده است و ارتقای آموزش‌ها می تواند موجب آرامش و امنیت بیشتر در جاده‌ها و شهرها شود.

وی افزود: تأثیر اقدامات فرهنگی در ساماندهی ترافیک و خسارات و به‌کارگیری نیروهای فرهنگی بسیار موثر بوده و از مسئولان درخواست دارم در این امر بزرگ و ملی، مشارکت داشته باشند و به پلیس کمک کنند و از همه ظرفیت‌ها برای ارتقای فرهنگ استفاده کنیم و همه در این هدف مقدس سهم دارند.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به عوامل موثر در تصادفات گفت: یکی از عوامل، عامل انسانی است که آموزش و همکاری دانش‌آموزان در کاهش آن موثر است؛ عامل دیگر هم خودرو است که از صنعتگران تقاضا داریم برای ایمن سازی خودرو تلاش کنند.

وی ادامه داد: عامل دیگر هم جاده‌هاست که ضمن تشکر از اقدامات چند سال گذشته، درخواست ما این است که توجه ویژه‌ای به نقاط حادثه‌خیز مشخص شده داشته باشند.

سردار اشتری افزود: با اقدامات خوبی که در امر آموزش صورت گرفته است در یکسال گذشته شاهد کاهش ۵۷۷ نفری تعداد جانباختگان در سوانح بودیم که عدد خوبی است اما مأموریت ما تمام نشده و باید این رقم به کمترین تعداد برسد.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید