ارتباط با ما
تبلیغات


دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ | ۲۳:۲۸ ب.ظ
مسئله فضای مجازی هماهنگی سایر دستگاه‌ها را می‌طلبد
حجت الاسلام و المسلمین منتظری گفت: مسئله فضای مجازی هماهنگی سایر دستگاه‌ها را می‌طلبد و امیدواریم با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری این موضوع به سرانجام لازم برسد.  
به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، حجت الاسلام و المسلمین منتظری در حاشیه مراسم دوره تربیت مربی بررسی جرایم رایانه‌ای و آیین دادرسی آن در جمع خبرنگاران در خصوص عملکرد دادستانی در حوزه پیشگیری از جرایم فضای مجازی اظهار کرد: به موجب قانون و مسیولیت‌هایی که به عهده داریم باید هم تعامل و هم افزایی داشته باشیم و هم بتواینم رسالتی که به عهده داریم را انجام دهیم.

وی با بیان اینکه معتقدیم امر پیشگیری لازم است و باید اقدامات مهمی در این حوزه انجام شود، گفت: فضای مجازی یک واقعیت به درون زندگی انسان‌ها تبدیل شده و اگر مدیریت صورت نگیرد جامعه را به تباهی می‌کشاند.

دادستان کل کشور تصریح کرد: باید یک هماهنگی میان مسئولین قضایی در سراسر کشور صورت گیرد و تبادل اطلاعات به روز شود تا در رسیدگی به پرونده‌ها مشکلی ایجاد نشود.

وی خاطرنشان کرد: مسئله فضای مجازی هماهنگی سایر دستگاه‌ها را می‌طلبد و امیدواریم با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری این موضوع به سرانجام لازم برسد.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید