ارتباط با ما
تبلیغات


دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ | ۲۳:۳۷ ب.ظ
دوره آموزشی تربیت مربی ویژه بررسی جرائم رایانه‌ای و آئین دادرسی آن برگزار شد
به همت معاونت منابع انسانی قوه قضائیه دوره آموزشی تربیت مربی ویژه بررسی جرائم رایانه‌ای و آئین دادرسی آن با حضور قضات و مستشاران دادگاه تجدیدنظر برگزار شد.
به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان به همت معاونت منابع انسانی قوه قضائیه دوره آموزشی تربیت مربی ویژه بررسی جرائم رایانه‌ای و آئین دادرسی آن با حضور قضات و مستشاران دادگاه تجدیدنظر برگزار شد.

این دوره آموزشی به مدت سه روز با حضور اساتیدی همچون عبدالصمد خرم آبادی معاون قضایی دادستان کل کشور در امور فضای مجازی، جواد جاویدنیا معاون دادستان مشهد در امور فضای مجازی، رضا کیانمنش معاون دادستان عمومی و انقلاب تهران، محمدرضا زندی رئیس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی قوه قضائیه، در هتل هما برگزار شد.

از جمله موضوعات و مباحث مطرح شده در این دوره آموزشی می‌توان به حفظ صحنه جرم، نگهداری داده‌های رایانه‌ای، تفتیش و توقیف داده‌ها و سامانه‌های رایانه‌ای، تجزیه و تحلیل مقررات مربوط به کنترل داده‌های در حال انتقال، جرائم مرتبط با محتوای علیه عفت و اخلاق عمومی و بررسی جرائم رایانه‌ای مرتبط با قانون تجارت الکترونیکی اشاره کرد.

گفتنی است افراد آموزش دیده در این دوره دارای سمت‌های قضایی از جمله معاون دادستان تا مستشار دادگاه تجدیدنظر هستند و بعد از این دوره آموزشی در سطح مدرس باید به افراد دیگر آموزش دهند.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید