ارتباط با ما
تبلیغات


دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ | ۲۳:۳۴ ب.ظ
اعتراف پسر ۱۹ ساله به قتل پدر ۶۰ ساله
ساعتی پیش پسری که تا قبل از این مدعی بود که پدرش برای خرید کله‌وپاچه از خانه خارج شده و بازنگشته است، به قتل پدر ۶۰ ساله‌اش با ضربات چوب و چاقو اعتراف کرد.

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، پسر ۱۹ ساله‌ای که با ضربات متعدد چوب و چاقو ، پدرش را به قتل رسانده بود  ساعتی پیش در پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ به ارتکاب جنایت اعتراف و عنوان داشت که جنازه پدرش را در کف کمد دیواری محل سکونتشان در خیابان رودکی دفن کرده است.

بر پایه این گزارش، با اعلام این خبر به اداره دهم ویژه قتل، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در پایگاه هشتم آگاهی حاضر شده و به همراه متهم جهت کشف مقتول ۶۰ ساله به محل وقوع جنایت اعزام شدند.

متهم پیش از این در مورخه ۱۵ مهر ۱۳۹۶ با طرح پرونده فقدان پدرش مدعی شده بود که پدرش صبح روز جمعه مورخه ۱۴ مهر ۱۳۹۶ برای خرید کله و پاچه از خانه خارج شده و دیگر مراجعتی به خانه نداشته است  این در حالیست که متهم در اعترافات اولیه خود عنوان داشته است که روز جمعه  در حالیکه پدرش در حال استراحت بوده ، از ناحیه سر مورد اصابت چندین ضربه چوب قرار داده و در ادامه چند ضربه چاقو نیز به گردن او زده است و نهایتا پس از ارتکاب جنایت جنازه پدرش را در کف کمد دیواری دفن و روی آن را با لایه سیمان پوشانده است.

اخبار تکمیلی متعاقباً ارسال خواهد شد.


برچسب‌ها: ، ،
آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید