ارتباط با ما
تبلیغات


چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ | ۱۴:۴۶ ب.ظ
به بهانه جلسه ی مشکوک فراکسیون زنان مجلس با موضوع ممنوعیت ازدواج زیر 18 سال
چه کسانی با داده سازی به دنبال تغییر در قوانین هستند؟
یکی از آخرین مراحل تحقق و تثبیت انقلاب ها اعم ازفرهنگی (جنسی) یا سیاسی تغییر در قوانین و اعمال قدرت حاکمیتی در جهت تثبیت گفتمان آن انقلاب است.

گروه اجتماعی کافه حقوق: یکی از آخرین مراحل تحقق و تثبیت انقلاب ها اعم ازفرهنگی (جنسی) یا سیاسی تغییر در قوانین و اعمال قدرت حاکمیتی در جهت تثبیت گفتمان آن انقلاب است.

تجربه انقلاب جنسی در غرب و به ویژه در آمریکا در بازه های متعدد نشان می دهد مهمترین عامل در تغییر قوانین تکیه بر داده های شبه علمی است، به ویژه در یک مقطع در جامعه آمریکایی داده های شبه علمی آلفرد کینزی توانست تکیه گاه تغییرات بسیار گسترده در متن قوانین متعدد شود، که چندی بعد نادرستی، جهت داری و داده سازی او کشف شد. اما خیلی دیر این موضوع مورد توجه قرار گرفت و دیگر جامعه و زیست مردم آمریکا برای همیشه تغییر یافته بود. سقط جنین، همجنس بازی، بارداری خارج از ازدواج، تعدد شرکای جنسی، انتشار مطالب و تصاویر پورنوگرای و … قانونی و مجاز شده بود و تجارت های بزرگی روی آنها شکل گرفته بود که دیگر اجازه بازگشت قوانین را نمی دادند.

این روزها مجددا سفیران انقلاب جنسی غربی، فمنیستهای چادریِ دولتی و دوستان گرمابه و گلستان نهاد های به اصطلاح بین المللی دور هم مجددا جمع شده اند تا بر اساس ادعاهایی که هرگز

صحت آنها اثبات نشده است، یک بار دیگر قوانین اسلامی را به قول خودشان از بربریت خارج کرده و امروزی کنند، و ازدواج دختران در سنین پایین تر از ۱۸ سال را طبق استاندارد های بین المللی!! ممنوع کنند. (بر خلاف شعار بزرگ خودشان که میگویند هر زنی صاحب بدن خود است و باید خودش در باره آن تصمیم بگیرد)

جالب اینجاست که در بسیاری از کشورهای صنعتی و کعبه آمال این دوستان حداقل سن قانونی ۱۶ سال است اما مانند سیاست های کنترل جمعیتی ما باید از خود غربی ها هم همیشه جلوتر باشیم.

اما سوال بزرگی که مطرح میشود این است که کار بر روی طرحهایی اینچنینی (مثل ممنوعیت ازدواج زیر ۱۸ سال دختران، ورود زنان به ورزشگاه و …) مشکل چه بخشی از جامعه زنان است و آیا مسائل مهمتر و بحرانی تری در حوزه زنان وجود ندارد که همه توان حضرات بر این مسائل متمرکز شده؟
آن هم در حالیکه مسائل کلان خانواده و زنان لاینحل باقی مانده است(مثل بی سرپرستی، بد سرپرستی، مسئولیت خانواده، مسائل بهداشت و درمان، آموزش،تن‌فروشی، توانمند سازی، فقر، اعتیاد و …) شائبه سفارشی بودن طرح در راستای تکمیل اسنادی مانند ۲۰۳۰ به سفارش سازمانهای بین المللی و شبکه های نفوذ فرهنگی را بسیار بالا می برد.

به نظر میرسد طرح های این چنینی با هدف قلقگیری و امکان سنجی واکنش های نخبگان و توده جامعه ایرانی برای تغییر در قوانین مهمتری در راستای تحقق انقلاب جنسی و اسلام زدایی از قوانین حامی خانواده و کیان فرهنگی کشور طراحی شده است.

قدم های بعدی تصویب قوانین سقط جنین، به رسمیت شناختن فرزندان خارج از ازدواج، جرم زدایی و فرهنگ سازی صنعت فحشا، تغییر قوانین اسلام در مورد قوانین ازدواج، همجنس بازی و در یک کلام تحقق کامل فرهنگ جنسی ولنگار و ضد خانواده ی غربی است.

منبع: کانال جیم نوشت


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید