ارتباط با ما
تبلیغات


یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ | ۲۱:۴۸ ب.ظ
کشف ۱۰۰۰۰۰ ویزای جعلی عراق در تهران
فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: در آستانه اربعین حسینی(ع) عوامل اطلاعاتی پلیس پایتخت در اقدامی غافلگیرانه ضمن دستگیری اعضای باند ۶نفره جعل ویزا گفت: از مخفیگاه این باند حدود یک‌صد هزار ویزای جعلی کشف شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار “حسین رحیمی” بیان داشت: در سالهای گذشته شاهد بوده‌ایم که تعدادی جاعل اسناد دولتی با نزدیک شدن ایام اربعین حسینی(ع) و سفر شهروندان و مردم عزیز کشورمان به عتبات عالیات با سوء استفاده از موقعیت ایجادشده اقدام به جعل و فروش ویزای جعلی کشور عراق می‌کردند که این امر باعث بروز مشکلاتی برای زائران و مسافران عزیز ما می‌شد.

وی با ابراز اینکه “با پایش‌های تخصصی صورت‌گرفته و پیگیری‌های انجام‌شده همکاران ما موفق به شناسایی و دستگیری یک باند جاعل شدند”، افزود: در این عملیات اعضای ۶نفره این باند جاعل که اقدام به چاپ و فروش ویزای جعلی کشور عراق می‌کردند دستگیر و به مرجع قضایی معرفی شدند و ضمناً دو چاپخانه نیز پلمب شدند.

رئیس پلیس پایتخت تصریح کرد: از اعضای این باند حدود یک‌صد هزار ویزای جعلی کشف شد و تحقیقات تکمیلی جهت شناسایی همدستان احتمالی این متهمان همچنان ادامه دارد.

رحیمی در پایان با تأکید بر اینکه هموطنان گرامی برای دریافت ویزای خود می‌بایست به مراکز رسمی و معتبر مراجعه نمایند، اظهار داشت: فروش این‌گونه ویزاهای جعلی می‌تواند آثار نامطلوبی در  روند سفر زائران گرامی به عتبات عالیات داشته باشد و چه‌بسا به دستگیری زائران منجر شود.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید