ارتباط با ما
تبلیغات


سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ | ۲۳:۲۴ ب.ظ
دستگیری ۳۸۴ سارق، مال‌خر و خرده‌فروش در عملیات رعد۳
رئیس پلیس پایتخت از اجرای عملیات رعد۳ در ۲۴ ساعت گذشته با استفاده از پتانسیل نیروهای جمعی شامل کلانتری‌ها و سرکلانتری‌ها خبر داد و گفت: در این عملیات ۳۸۴ نفر خرده‌فروش مواد مخدر، سارق و مالخر دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت به اجرای طرح رعد۳ در سطح شهر تهران اشاره و اظهار داشت: با تلاش مأموران کلانتری‌های تهران بزرگ و در راستای برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی و ارتقای سطح امنیت و عمومی پلیس پیشگیری فاتب، مأموران کلانتری‌ها و سرکلانتری‌ها در ۲۴ ساعت گذشته با هماهنگی مقام قضایی نسبت با اجرای ۱۵۵ حکم ورود به منزل و مخفیگاه مجرمان اقدام نمودند.

عالی‌ترین مقام انتظامی پایتخت تأکید کرد: در همین راستا ۱۵۷ خرده‌فروش مواد مخدر دستگیر و از آنها ۲۱ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شد.

وی گفت: ۲۷۷ نفر سارق و مالخر نیز دستگیر شدند و ۸۶ دستگاه خودروی سرقتی، ۴۹ دستگاه موتورسیکلت، ۴۱ دستگاه انواع دوچرخه و ۳۹۱ دستگاه انواع گوشی همراه کشف و ضبط شد.

این مقام ارشد پلیس پایتخت در خصوص کشف انواع کالای قاچاق گفت: ۸۹۲۵ قلم انواع کالای قاچاق شامل دارو به ارزش ۵۰۰ میلیون تومان، پوشاک خارجی به ارزش ۱۲۰ میلیون تومان و پارچه قاچاق به ارزش ۵۰ میلیون تومان به‌دست آمد.

سردار رحیمی به کشف قابل‌توجه انواع سلاح سرد شامل شمشیر، قمه و چاقوی ضامن‌دار اشاره و خاطرنشان کرد: ارزش ریالی اقلام کشف‌شده ۱۲۰ میلیارد ریال است.


برچسب‌ها: ، ،
آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید