ارتباط با ما
تبلیغات


چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ | ۲۳:۰۶ ب.ظ
نامگذاری ساختمان فرماندهی دانشگاه امین به نام «شهید چمران»
فرمانده دانشگاه علوم انتظامی امین با اعلام این مطلب که ساختمان فرماندهی این دانشگاه مزین به نام شهید چمران شده است، اعلام کرد: شهید چمران طرحی برای شدن در تراز انقلاب اسلامی است و ما ایشان را الگو قرار خواهیم داد.

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، سردار لطفعلی بخیتاری فرمانده دانشگاه علوم انتظامی امین در همایش ملی تربیت در تراز شهید چمران اظهار داشت: خدا را شاکریم که به ما توفیق داد که بتوانیم سهمی اندک در توسعه تفکر و توصیف شخصیت والامقام شهید چمران داشته باشیم.

فرمانده دانشگاه علوم انتظامی امین تصریح کرد: امروز ما در دانشگاه علوم انتظامی امین به دنبال تربیت دینی، انقلابی هستیم و به دنبال آنیم که به فرموده مقام معظم رهبری پلیسی در تراز انقلاب اسلامی داشته باشیم.

این مقام ارشد انتظامی اعلام کرد: ما شهید چمران را به مثابه این تعریف دانسته و ایشان را به‌عنوان طرحی برای شدن در تراز انقلاب اسلامی می‌دانیم و می‌خواهیم ایشان را الگو قرار دهیم.

وی با اعلام این مطلب که نام ساختمان فرماندهی دانشگاه علوم انتظامی امین با عنوان «شهید چمران» مزین شده است، گفت: ما در جهت شدن و پیمودن راه شهید والامقام مصطفی چمران آماده‌ایم و ایشان و بنیاد فرهنگی شهید چمران را به‌عنوان چراغ افرودخته‌ای در این راه می‌دانیم.

سردار بختیاری اظهار امیدواری کرد که تلاش برای شناساندن شهید چمران و تأسی به ایشان بیش از پیش باشد و سایر دانشگاه‌ها نیز از این مسئله تأسی بگیرند.

لازم به ذکر است که در انتهای مراسم لوح تقدیری به مهدی چمران رئیس بنیاد فرهنگی شهید چمران و برادر مصطفی چمران اعطا شد.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید