ارتباط با ما
تبلیغات


چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۶ | ۲۰:۳۸ ب.ظ
تهیه و صدور رفاه کارت گامی نو در راستای تکریم کارکنان دستگاه قضایی است
مشاور معاون مالی و پشتیبانی قوه قضاییه با اشاره به تهیه و صدور رفاه کارت برای کارکنان قضایی سراسر کشور گفت: تهیه و صدور رفاه کارت گامی نو در راستای تکریم کارکنان دستگاه قضایی است.
به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، همایش مدیران رفاه و پشتیبانی دادگستری های سراسر کشور صبح امروز با حضور محسن خطیب آرا مشاور معاونت مالی و پشتیبانی قوه قضاییه، قدرت جدایی سرپرست اداره کل پشتیبانی و خدمات رفاهی قوه قضاییه و سید محمد بهشتی معاون رفاهی اداره کل پشتیبانی و خدمات رفاهی قوه قضاییه برگزار شد.

در این همایش جدایی سرپرست اداره کل پشتیبانی ضمن خیر مقدم و تشکر بابت حضور همکاران، هدف از این گردهمایی را تبادل نظر در خصوص مباحث رفاهی و هماهنگی لازم در سراسر کشور دانست.

وی گفت: امیدواریم با دقت لازم استانها با جدیت نسبت به اطلاع رسانی بابت رفاه کارت و بهره مندی از این فرصت بوجود آمده استفاده کنند.

در ادامه این جلسه خطیب آرا مشاور معاون مالی و پشتیبانی قوه قضاییه ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام اربعین حسینی (ع) اظهار کرد: هدف از برگزاری این جلسه دیدار با شما همکاران استانی و تشکر حضوری بابت زحماتی است که در جایگاه مدیران رفاهی در حال انجام هستید.

خطیب آرا ادامه داد: بر اساس نظر مسئولان عالی دستگاه قضا از جمله ریاست قوه قضاییه تصمیم بر این است که قدم های بیشتری در جهت رفاه کارکنان برداشته شود و ارائه این رفاه کارت از جمله این قدم‌ها است.

وی گفت: ما با تهیه این رفاه کارت سعی کردیم بخشی از زحمات همکاران خود را جبران کنیم. هدف اول ما در این خدمت تکریم همکاران و ایجاد دلگرمی بین انها است.اما این موضوع در صورتی مستمر‌خواهد بود که استقبال از این خدمت را ما مشاهده کنیم.

خطیب آرا در رابطه با برخی از امتیازات این رفاه کارت گفت: تخفیف ۱۵ درصدی برای همه کالاها، شارژ اولیه ۵۰۰ هزارتومانی‌، پرداخت هزینه خرید پس از دو ماه، خرید تا سقف ده میلیون، استرداد کالا در صورت خرابی، تحویل کالای با دوام درب منزل، پرداخت اقساطی خرید کالاهای بادوام، شارژ مجدد کارت، دارای اعتبار در سراسر کشور و … از جمله امتیازات این رفاه کارت است.

خطیب آرا گفت: اقدام بعدی ما در جهت رفاه بیشتر کارکنان قضایی تعامل بیشتر با مدیران رفاهی استانها، شنیدن مشکلات و نظرات انها برای استفاده از ظرفیت استانی ها است. در این راستا قصد داریم از مشورت مدیران رفاهی استانها متناسب با هر استان استفاده کنیم.

وی خطاب به مدیران رفاهی استانها اظهار کرد: از شما عزیزان تقاضا داریم که در رابطه با اطلاع رسانی این طرح اقدامات مناسب را انجام دهید تا همه همکاران از امتیازات این طرح اگاه شده و بتوانند از ظرفیت این کارت استفاده کنند. البته برای این کار سایت و تلفن گویا و بروشور ایجاد و تهیه شده است.

این مقام مسئول تصریح کرد: این کارت را کلیه پرسنل دستگاه قضایی و سازمانهای تابعه پیش بینی شده است که امیدواریم با استقبال همکاران مواجه شود.

وی گفت: ما اگر بر این نیروها نظارت و کنترل نداشته باشیم نمیتوانیم برای بهره وری مطلوب از ظرفیت این عزیزان برنامه ریزی داشته باشیم. همچنین ما معتقد هستیم که در جذب این نیروها و مصاحبه با این افراد نماینده معاونت مالی و پشتیبانی باید حضور داشته باشند. چون پارامترهایی وجود دارد که مدنظر نمایندگان معاونت مالی و پشتیبانی است و لازم است در زمان جذب مورد توجه قرار گیرد.

این مقام مسئول گفت: موضوعی که باید در بحث نیروهای شرکتی مدنظر توجه قرار گیرد بحث آموزش است.

گفتنی است در انتهای این جلسه کارگاه آموزشی نحوه ثبت نام در این طرح، روش استفاده از امتیازات این رفاه کارت، شیوه خرید و کسر حقوق و غیره برای مدیران رفاهی استانی برگزار شد.

برای مشاهده جزئیات این طرح اینجا کلیک کنید.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید