ارتباط با ما
تبلیغات


چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶ | ۱۷:۲۱ ب.ظ
پرونده معمای پاریس + دانلود
چرا آمریکا از توافق پاریس خارج شد؟/ کشورهای نفتی چه واکنشی نسبت به توافق پاریس داشتند؟
در آذر ماه سال ۹۴ در کنوانسیون تغییر اقلیم سازمان ملل متحد سندی با عنوان موافقت­نامه پاریس به تصویب کشورهای عضو رسید که هدف آن جلوگیری از افزایش دمای زمین عنوان شد. این سند بین المللی مهمترین دلیل افزایش دمای زمین را گازهای گلخانه ای حاصل از مصرف نفت، گاز و زغال سنگ می­داند و به دنبال کاهش مصرف این سوخت ها در جهان است.

گروه علمی_کافه حقوق: در آذر ماه سال ۹۴ در کنوانسیون تغییر اقلیم سازمان ملل متحد سندی با عنوان موافقت­نامه پاریس به تصویب کشورهای عضو رسید که هدف آن جلوگیری از افزایش دمای زمین عنوان شد. این سند بین المللی مهمترین دلیل افزایش دمای زمین را گازهای گلخانه ای حاصل از مصرف نفت، گاز و زغال سنگ می­داند و به دنبال کاهش مصرف این سوخت ها در جهان است. در همین راستا برای مطالعه بیشتر در این حوزه میتوانید به ویژه نامه «معمای پاریس» مراجعه نمایید.

با نوشتار ها و گفتارهایی از: دکتر یوسف قویدل، دکتر محمدتقی زمانیان، دکتر ابوالفضل ظهره وند، دکتر مهدی پیری، مهندس محمد ضریع زارع، خانم دکتر فیروزه قوی پنجه، دکتر محسن ناصری، مهندس علی ابراهیمی و دکتر سید مجتبی امامی.

برای خرید  پی دی اف این مجموعه بر روی لینک زیر کلیک کنید.

http://ayaronline.ir/downloads/%D9%BE%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%85%D8%B9%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%B3


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید