ارتباط با ما
تبلیغات


شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ | ۲۱:۳۶ ب.ظ
افزایش حملات علیه پناهندگان در آلمان
بر اساس پاسخ وزارت کشور آلمان به یک درخواست حزب چپ این کشور، تعداد حملات به پناهندگان در سه ماهه سوم سال جاری میلادی مجددا افزایش پیدا کرده است.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از روزنامه “فرانکفورتر آلگماینه سایتونگ”، بر اساس اطلاعات وزارت کشور آلمان در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۷ در مجموع ۴۲۵ حمله به پناهندگان در خارج از محل اقامتشان در آلمان ثبت شده است که تعداد آن بیشتر از سه ماهه اول با ۳۱۸ حمله و سه ماهه دوم این سال با ۳۲۴ حمله بوده است.

بر این اساس، به طور میانگین هر روز بیش از ۴ حمله به پناهندگان در آلمان ثبت شده است. این روزنامه آلمانی این آمارها را با استناد به پاسخ وزارت کشور آلمان به یک درخواست پارلمانی حزب چپ این کشور منتشر کرده است. به این ترتیب این آمارها نشان می دهد که خشونت علیه پناهندگان بعد از کاهش در یک دوره مجددا افزایش پیدا کرده است.

بر اساس این گزارش، در مجموع در ۱۰۶۷ حمله به پناهندگان در نه ماهه ابتدایی سال جاری میلادی حدود ۲۳۰ نفر مجروح شده اند. در تمام سال ۲۰۱۶ بیش از ۲۵۰۰ حمله به پناهندگان در خارج از محل اقامتشان ثبت شده بود.

حزب چپ آلمان حزب افراطی جایگزینی برای آلمان را مسئول افزایش مجدد حملات علیه پناهندگان ارزیابی می کند. سخنگوی سیاست داخلی فراکسیون چپ ها در پارلمان آلمان در این بار اظهار داشته است که اقدامات تحریک آمیز گروه های راست افراطی و حزب افراطی جایگزینی برای آلمان یک تهدید واقعی برای این انسان ها است.   


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید