ارتباط با ما
تبلیغات


یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ | ۲۳:۱۸ ب.ظ
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی خواستار تحریم فلسطینیان ساکن اراضی اشغالی ۱۹۴۸ شد
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از ساکنان سرزمین‌های اشغالی خواست فلسطینیان ساکن اراضی اشغالی ۱۹۴۸ را تحریم کنند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، آویگدور لیبرمن وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در گفت‌وگو با رادیو ارتش از ساکنان سرزمین‌های اشغالی خواست تجار فلسطینی ساکن در اراضی اشغالی ۱۹۴۸ را تحریم کنند.

به نوشته تایم اسرائیل، لیبرمن در این مصاحبه از صهیونیست‌ها خواسته بود منطقه وادی عاره را بعد از درگیری میان پلیس و ساکنان این منطقه، تحریم کنند.

لیبرمن گفته بود این افراد به رژیم صهیونیستی تعلق ندارند. وی مدعی شده بود تروریست‌هایی از این منطقه آمده‌اند و در سالگرد تروریست‌ها شرکت کرده و یک تروریست از این منطقه دست به حمله زده بود.

بعد از تصمیم دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا برای به رسمیت شناختن بیت‌المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، و همچنین برای انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به بیت‌المقدس تظاهرات گسترده در کرانه باختری به راه افتاده است. جمعی از اعراب ساکن وادی عاره در همبستگی با جنبش مردم فلسطین در راهپیما‌یی‌های روز شنبه شرکت کردند.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از مردم ساکنان سرزمین‌های اشغالی خواست وادی عاره را تحریم کرده و نه از فروشگاه‌های آنان خرید کنند و نه از خدماتی در آن منطقه استفاده نمایند. وی از اهالی فلسطین اشغالی خواست کاری کنند که ساکنان وادی عاره احساس کنند در این منطقه مورد پذیرش نیستند.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید