ارتباط با ما
تبلیغات


یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ | ۲۳:۲۰ ب.ظ
قطر سرکوب تظاهرات فلسطینیان از سوی صهیونیست‌ها را محکوم کرد
وزارت خارجه قطر در بیانیه‌ای استفاده رژیم صهیونیستی از زور علیه فلسطینیان معترض به تصمیم رئیس‌جمهور آمریکا درباره قدس را محکوم کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، وزارت خارجه قطر در بیانیه خود ضمن محکوم کردن سرکوب فلسطینیان توسط صهیونیست‌ها، تأکید کرد که شهادت و زخمی شدن ده‌ها نفر از تظاهرات‌کنندگان فلسطینی به دست نیروهای اشغالگر یک جنایت وحشتناکی و نقض آشکار حق تظاهرات مسالمت‌آمیز است.

به نوشته روزنامه القدس‌العربی، قطر همچنین از جامعه جهانی خواست تا برای توقف جنایت‌های رژیم اشغالگر و حمایت از ملت فلسطین دست به اقدام فوری بزنند.

وزارت خارجه قطر در بیانیه خود همچنین بر حمایت دائمی قطر از قضیه فلسطین و ملت برادر فلسطین برای بازپس‌گیری حقوق مشروع خود از جمله تشکیل دولت مستقل فلسطین در مرزهای سال ۱۹۶۷ به پایتختی قدس شرقی تأکید کرد.

دونالد ترامپ روز چهارشنبه گذشته در سخنانی جنجالی قدس را به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی اعلام و تأکید کرد که سفارت آمریکا به قدس منتقل می‌شود که همین امر اعتراضات مسلمانان را به دنبال داشت و طی چند روز گذشته تظاهرات‌های اعتراض‌آمیز در پایتخت‌های کشورهای عربی و اسلامی برگزار شده است.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید