ارتباط با ما
تبلیغات


یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ | ۲۳:۵۱ ب.ظ
فلسطینی‌ها هیئت بحرینی را از محوطه‌ مسجدالاقصی اخراج کردند
هیئت بحرینی که قصد ورود به محوطه مسجدالاقصی داشت، توسط شهروندان فلسطینی طرد شد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از روسیاالیوم، فلسطینی‌ها امروز یکشنبه یک هیئت بحرینی را از محوطه مسجدالاقصی در قدس اخراج کردند.

بر اساس این گزارش، این هیئت بحرینی بعد از گشت‌وگذار در محله قدیمی قدس قصد ورود به محوطه مسجدالاقصی را داشت که شهروندان فلسطینی مانع رسیدن این هیئت به الاقصی شدند.

 شبکه ۲ تلویزیون اسرائیل پیش از این اعلام کرد که یک هیئت بحرینی برای سفری ۴روزه و دیدار با مقام‌های اسرائیلی وارد سرزمین‌های اشغالی شده است. این سفر در شرایطی انجام شده که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا شهر قدس را به‌عنوان پایتخت اسرائیل به‌رسمیت شناخته و این مسئله با مخالفت گسترده بین المللی روبه‌رو شده است.

این هیئت که ظاهراً با دستور حمد بن عیسی آل خلیفه شاه بحرین به اسرائیل فرستاده شده، شامل مقام‌های مذهبی است و قرار است با مقام‌های اسرائیلی در شهر تل‌آویو دیدار و گفتگو کند.

بر اساس اعلام این شبکه تلویزیونی اسرائیل، این هیئت بحرینی همراه با هیئتی از وزارت خارجه اسرائیل از بخش قدیمی شهر بیت المقدس دیدن کرده است. جزئیات بیشتری از این سفر فاش نشده ولی شبکه ۲ تلویزیون اسرائیل اعلام کرده است که این هیئت پیام صلح و برادری شاه بحرین را برای اسرائیل آورده است.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید