ارتباط با ما
تبلیغات


یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ | ۲۳:۵۵ ب.ظ
تلاش معترضان برای ورود به سفارت آمریکا در بیروت+تصاویر
منابع خبری از زد و خورد میان تظاهرات‌کنندگان و پلیس بیرون سفارت آمریکا در بیروت خبر می‌دهند. معترضان در اعتراض به تصمیم رئیس‌جمهور آمریکا علیه قدس تظاهرات کرده‌اند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، منابع خبری از زد و خورد میان تظاهرات‌کنندگان و پلیس بیرون سفارت آمریکا در بیروت خبر می‌دهند. معترضان در اعتراض به تصمیم دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا علیه قدس تظاهرات کرده‌اند.

مطابق گزارش شبکه خبری راشاتودی پلیس برای متفرق کردن تظاهرات‌کنندگان به سوی آنها گاز اشک‌آور پرتاب کرده است. راشاتودی همچنین در حال پخش مستقیم درگیری‌ها مقابل سفارت آمریکا است.

«زینا خدر»، خبرنگار شبکه خبری الجزیره در حساب کاربری‌اش در توئیتر نوشته تظاهرات‌کنندگان به عدم اقدام سران کشورهای عربی در برابر تصمیم ترامپ معترض هستند. آنها همچنین حمایت خود را از انتفاضه اعلام کرده‌اند و از تشکیلات خودگردان فلسطین خواسته‌اند پایان مذاکرات سازش را اعلام کند.

تظاهرات‌کنندگان که پرچم فلسطین در دست دارند در خیابان منتهی به سفارت آتش ایجاد کرده و اقدام به مقابله با نیروهای امنیتی کرده‌اند. گزارش‌هایی از زحمی شدن برخی از معترضان منتشر شده است.

همزمان برخی منابع خبری، از جمله روزنامه صهیونیستی هاآرتص از تلاش معترضان برای ورود به داخل سفارت آمریکا در بیروت خبر می‌دهند.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید