ارتباط با ما
تبلیغات


دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ | ۲۳:۱۸ ب.ظ
جریمه‌های رانندگی ۲ برابر نشده است
رئیس پلیس راه راهور ناجا با بیان اینکه جریمه‌های رانندگی دو برابر نشده است، گفت: مردم همکاری لازم را با دستگاه‌های امدادی و خدمات‌رسان داشته باشند.

سردار محمدحسین حمیدی در حاشیه برگزاری رزمایش ترافیکی طرح زمستانی سال ۹۶ کشور در آبعلی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه اجتماعی خبرگزاری فارس استان تهران اظهار کرد: طرح زمستانی رسماً از امروز آغاز شده و تا ۲۰ اسفندماه ادامه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: همه سازمان‌ها در حوزه امداد و نجات، امدادرسانی و ایمنی در جاده‌های کشور و حتی شهرها و مسیرهای برفی مانند سازمان‌های اورژانس، راهداری، امداد و نجات جمعیت هلال احمر و در اولویت پلیس راه و راهور، فرمانداری‌ها، بخشداری‌ها و شهرداری‌ها در سراسر کشور امروز در رزمایش طرح زمستانه حضور داشتند و بر اساس این هماهنگی طرح زمستانه ۹۶ از امروز عملاً کلید خورد.

رئیس پلیس راه راهور ناجا بیان کرد: تمام دستگاه‌ها به‌صورت ثابت و سیار در جاده‌های کشور حضور فعال دارند و خدمات خود را به مردم ارائه می‌کنند.

حمیدی افزود: مهم این است که هموطنان به‌خصوص رانندگان با رعایت نکات ایمنی می‌توانند به تمام ارگان‌ها کمک کنند و خودشان تکمیل‌کننده امور باشند.

وی بیان کرد: آماده‌ بودن و همراه‌ داشتن تجهیزات زمستانی به‌خصوص زنجیرچرخ باید از اولویت‌های مهم مردم در هنگام رانندگی باشد.

رئیس پلیس راه راهور ناجا ادامه داد: امیدوارم مجموعه سازمان‌های امداد و خدمات‌رسان با همکاری مردم موجب خیر و برکت در طرح زمستانی امسال باشند و شاهد کاهش تصادفات جاده‌ای باشیم.

رئیس پلیس راه راهور ناجا در خصوص دو برابر شدن جریمه‌های رانندگی اظهار داشت: جریمه‌های رانندگی به‌ هیچ‌ عنوان دو برابر نشده است و ما تأکید بر اعمال قانون داریم.

حمیدی اضافه کرد: خودروهایی که در محورهای برف‌گیر تردد دارند و فاقد تجهیزات زمستانی باشند، بدون هیچ‌گونه بخششی با آنها برخورد خواهد شد و اگر در شرایط برف و کولاک خودروها دارای تجهیزات لازم باشند، مشکلات ما خیلی کم خواهد شد.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید