ارتباط با ما
تبلیغات


دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ | ۲۳:۵۰ ب.ظ
بیانیه انصارالله یمن در رد اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی
جنبش انصارالله یمن در بیانیه‏‌ای اقدام واشنگتن درباره به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، جنبش انصارالله یمن در بیانیه‎ای، اقدام دولت آمریکا در شناسایی قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی و انتقال سفارت آمریکا به قدس را محکوم کرد.

به گزارش وبسایت «انصارالله»‌ در ادامه این بیانیه آمده است که قدس به عنوان پایتخت دولت فلسطین و مرز امت اسلامی باقی می‎ماند و اینکه فلسطینیان از حق قانونی خود کوتاه بیایند، غیر ممکن است.

انصارالله از امت اسلامی خواست تا به وظیفه خود در حمایت از حق ملت فلسطین و ایستادگی در برابر این توطئه عمل کنند و به حمایت از مقاومت مسلحانه و یا قطع ارتباط کشورهای اسلامی با رژیم غاصب و تحریم آن بپردازند.

انصارالله در بیانیه خود اعلام کرد که «اگر ضعفی که امت اسلامی امروز به آن دچار شده است، نبود، آمریکا و دیگران جرأت آن را نداشتند که چنین مواضعی را که لکه ننگی بر پیشانی امت محسوب می شود، اتخاذ کند.»

انصارالله در پایان بیانیه خود اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی را رد و بر همبستکی با ملت فلسطین و آزادگان جهان تاکید کرده است.

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا چهارشنبه گذشته اعلام کرد که قدس را به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی به رسمیت می شناسد که این مساله واکنش‏ها و انتقادها و اعتراض‎های جهانی را به همراه داشته است.


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید