ارتباط با ما
تبلیغات


پنج شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۰:۴۷ ق.ظ
ثبت نام مسکن ملی در تهران به شنبه موکول شد
در حالی مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران دیروز از آغاز ثبت نام طرح ملی مسکن پایتخت طی امروز خبر داده بود که وی شنبه آینده ۲۴ اسفند را برای ثبت نام اعلام کرده است.

به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی پایگاه خبری تحلیلی کافه حقوق، دیروز  رضا نگهبان با اعلام این که «متقاضیان مرحله دوم ثبت نام طرح ملی مسکن استان تهران می توانند از ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه ۲۱ اسفند تا ساعت ۲۴ پنج شنبه ۲۲ اسفند ماه با مراجعه به سامانه طرح اقدام ملی مسکن به آدرس tem.mrud.ir نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام کنند» به پایگاه خبری وزارت راه گفته بود: ثبت نام این مرحله بدون محدودیت در ظرفیت است و به این لحاظ همشهریان استان تهران نگرانی و دلهره ای نداشته باشند.

وی افزود: پس از اتمام ثبت نام و پایان پالایش متقاضیان بر اساس شرایط استفاده از طرح، متقاضیان نهایی به لحاظ شاخص هایی همچون تعداد افراد تحت تکفل، سن سرپرست خانوار، مدت زمان ازدواج و …. اولویت بندی و انتخاب خواهند شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران تاکید کرد: افرادی که در مرحله اول ثبت نام کرده و به عنوان متقاضی اولیه پیامک احراز شرایط دریافت کرده اند چنانچه در بازه زمانی اعلام شده انصراف خود را در سامانه ثبت کرده باشند، می توانند در این مرحله ثبت نام کنند. متقاضیانی که نسبت به عدم احراز شرایط در مرحله اول ثبت نام اعتراض کرده اند، چنانچه حائز شرایط تشخیص داده شوند نیازی به ثبت نام مجدد نداشته و در فرآیند قبلی ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن قرار می گیرند.

این در حالی است که نگهبان با اصلاح زمان قبلی، از آغاز ثبت نام طرح ملی مسکن استان تهران از شنبه آینده ۲۴ اسفند خبر داده است.

به گزارش تسنیم، روز گذشته معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی طی اطلاعیه ای از تمدید مهلت ثبت نام طرح ملی مسکن ۱۷ استان خبر داد و اعلام کرد: « به اطلاع متقاضیان گروه دوم ثبت‌نام مرحله دوم طرح اقدام ملی در استان‌های (ایلام، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، زنجان، قزوین، کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، کردستان، یزد، لرستان، هرمزگان، همدان، مازندران، گیلان و گلستان) ، می‌رساند زمان ثبت نام طرح اقدام ملی در این استان ها تا ساعت تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه مورخ  ۲۱ اسفند تمدید شده است.

با توجه به تمهیدات اندیشیده شده برای ثبت نام از طریق پیامک، ضرورتی به حضور در کافی‌نت ها برای ثبت نام وجود ندارد. و متقاضیان برای ثبت نام در طرح اقدام ملی مسکن، صرفاً از طریق سامانه طرح اقدام ملی به نشانی tem.mrud.ir و یا سامانه پیامکی، اقدام کنند.»

انتهای پیام/


آخرین مطالب
مشترک خبرنامه شوید